SWISS KRONO
Loteria: Podłogi SWISS KRONO. Najlepszy fundament.
Witaj na stronie loterii paragonowej SWISS KRONO!
Czy wiesz, że...
Codziennie
3 osoby wygrywają
słuchawki XIAOMI Mi
Earphones 2
Basic Biały
o wartości 100
Co tydzień
4 osoby wygrywają odkurzacz
pionowy Electrolux
Ergorapido EER7ALLERGY UV o wartości 1400
Co miesiąc
1 osoba wygrywa
odkurzacz iRoomba J7+
o wartości 5 000
Trzy proste kroki:
1
Kup za minimum 500 zł podłogę SWISS KRONO objęta promocją u wybranego dystrybutora i zachowaj dowód zakupu.
2
W okresie od 02 maja 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj zakup.
3
Wygraj wysokiej klasy odkurzacze lub bezprzewodowe słuchawki.
Weź udział w loterii, wygraj i postaw na podłodze SWISS KRONO...
swoje nowe meble oraz dodatki!
Loteria skierowana do osób fizycznych mających ukońćzone 18 lat i nabywających Produkty Promocyjne jako konsumenci w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego.
Lista dystrybutorów
Sprawdź sklepy oferujące podłogi SWISS KRONO biorące udział w Loterii!
Nazwa Ulica Kod Miejscowość
FINISH HOUSE ul. Klonowa 43 80-297 Banino
MAR-JOLA ul. Mickiewicza 2 88-190 Barcin
ABLER  ul. Gajdy 4 87-300 Brodnica
SERVITOR SP. Z O.O. SP. K. ul. Fordońska 53 85-085 Bydgoszcz
ABLER  ul. Łęczycka 8 85-957 Bydgoszcz
ŚWIAT PODŁÓG I DRZWI ul. Krasińskiego 8 85-957 Bydgoszcz
DAREZJA ul. Kochanowskiego 8-10 77-100 Bytów
CENTRUM BUDOWLANE WINPOL ul. Nieszawska 78 87-720 Ciechocinek
PSB PROREMBUD ul. M. Skłodowskiej-Curie 26 13-200 Działdowo 
WANPEX ul. Traugutta 17 82-440 Dzierzgoń 
BOBA ul. Szafirowa 33 82-300 Elbląg
ZEUS ul. Chełmica Cukrownia 7E 87-811 Fabianki
A JEDEN ul. Grunwaldzka 355 80-309 Gdańsk
SKLEP DRZEWNY PANEL ul. Krzywoustego 25 80-360 Gdańsk
POLDACH ul. Jana Pawła II 3D 80-462 Gdańsk
BUGERMAN ul. Chwarznieńska 95 81-602 Gdynia
GAFKA-DRZWI WALDEMAR GAFKA ul. Gradowa 4 81-577 Gdynia
WM MEBLE ul. Karwiny Chwaszczyńska 19 81-571 Gdynia
ABLER  ul. Tadeusza Wendy 7/9 81-341 Gdynia
REFLEKS ul. Białostocka 39 11-500 Giżycko
PSB TROPS ul. Szosa Rypińska 34E 87-400 Golub-Dobrzyń
EUROBUD 1 ul. Bierzewicka 32 09-500 Gostynin
JARDOM ul. Dworcowa 14 86-300 Grudziądz
STOLPANEL ul. Jana Pawła II 3 14-200 Iława
OCMB PANELE ul. Wyszyńskiego 31 14-200 Iława
ABLER  ul. Budowlana 3 88-100 Inowrocław
MILORD ul. Śródmiejska 32 63-200 Jarocin
CAMELEON ul. Węglowa 2A 62-200 Jarocin
OKNOMAL ul. 25 Dywizji 18 62-800 Kalisz
ABLER  ul. Złota 34/38 62-800 Kalisz
FIRMA PANELE DOROTA KOSTKA ul. Handlowa 4 11-400 Kętrzyn
POLDACH ul. Gdańska 1B 83-207 Kokoszkowy
STUDIO PI ul. Narutowicza 10 62-600 Koło
P.P.H.U. MISZBUD JAROSŁAW MISZCZAK Przybyłów 4 62-600 Koło
MARKETT-MATT G. DOBRYCHŁOP ul. Płk. Witolda Sztarka 3  62-500 Konin
TIM ul. Drogowców 6 83-400 Kościerzyna 
PSB ALIK ul. Piłsudskiego 38 87-820 Kowal
SEZAM ul. Magazynowa 7 63-700 Krotoszyn
POL-BUD ul. Zamkowy Folwark 9 63-700 Krotoszyn
M2 MATEUSZ NAWROCKI ul. Zamiejska 2 82-500 Kwidzyn
PARA-DOOR ul. Słowackiego 22 84-300 Lębork
WACHBUD ul. Zieluńska 46 13-230 Lidzbark
SZKŁOMAL ul. Grunwaldzka 7 14-260 Lubawa 
EFEKT ul. Mickiewicza 2A 14-260 Lubawa 
RYTMAR ul. Toruńska 7 14-260 Lubawa 
LIEDTKE ul. Władysława Asta 6 14-260 Lubawa 
CZTERY KĄTY ul. Polna 9 98-100 Łask
POL-MAR ul. Młyńska 3 73-150 Łobez
ANMAR al. Wojska Polskiego 48 82-200 Malbork
MICHALAK ul. Leśna 5 06-400 Mława
RAFBET ul. Lelewela 17 06-500 Mława 
NORBUD ul. Przemysłowa 7 14-300 Morąg
VARIA ul. Bydgoska 46 89-100 Nakło
MAZUR ul. Kraszewskiego 5 13-100 Nidzica 
KRAM ul. Olsztyńska 2 13-100 Nidzica 
REMONT ul. Sienkiewicza 4B 13-100 Nidzica 
DANMAL ul. Mickiewicza 11A 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
ORION ul. Warszawska 45 82-100 Nowy Dwór Gdański
M3 ul. Budowlana 2B 10-424 Olsztyn
EKOMAT ul. Metalowa 4 10-603 Olsztyn
DON-BUD BIS ul. Helleny 20 62-860 Opatówek
PPHU OKMAR-PLUS S.C.  ul. Grabowska 93 63-400 Ostrów Wlkp.
REMONT SP. Z O.O. ul. Lotnicza 36 63-400 Ostrów Wlkp.
MAJSTER-BUD ul. Gojawiczyńskiej 1 63-400 Ostrów Wlkp.
PPHU STABUD  ul. Olszyna 38 63-500 Ostrzeszów
DAKBUD  ul. Mickiewicza 46 83-130 Pelplin
Plus Dream Aleja Poznańska 95 64-920 Piła
MALTAP ul. Korzkwy 30 63-300 Pleszew
OLIVIA INWEST ul. Floriana Kobylińskiego 33 09-400 Płock
ABLER  ul. Kostrogaj 5 09-400 Płock
F.H .ŚWIERK ul. Płocka 89 09-100 Płońsk
PRÓCHNICKA ul. Parkowa 8 82-550 Prabuty
BUDCHEM ul. Sierakowo 1 06-300 Przasnysz 
UNIHOLZ ul. Wejherowska 37 84-100 Puck
CENTRUM CHEMICZNO-BUDOWLANE SZULC  ul. Kościuszki 76/38 85-957 Sępólno Krajeńskie
ABLER  ul. Poznańska 10  76-200 Słupsk
DAKBUD  ul. Kościuszki 106 83-200 Starogard Gdański
BODAR ul. Polna 18 12-100 Szczytno 
VOLTROM ul. Witosa 5 86-105 Świecie
ABC ul. 30 Stycznia 35 83-110 Tczew
ABLER  ul. Grudziądzka 177 87-100 Toruń
SERVITOR SP. Z O.O. SP. K. ul. Polna 123 87-100 Toruń
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE JACEK DOBRUCKI CORTEX ul. Sarnia 6 72-320 Trzebiatów
PHU PINUS ul. Milewskiego 10A 62-700 Turek
JEDYNKA ul. Władysława IV 84-120 Władysławowo
GRUPA EXPERT ul. Wieniecka 25 87-800 Włocławek
FHU MAREK SZCZESNY ul. Kartuska 5 83-330 Żukowo
JOANNA WYŹLIC ul. Lidzbarska 37 09-300 Żuromin
GRUPA EXPERT ul. 1 Maja 76 96-300 Żyrardów
BUDOM-MARKET PLUS ul. Skórzewska 37 62-081 Poznań Wysogotowo
SOLID-DOOR ul. Agrestowa 13/14 62-200 Gniezno Piekary
STAN-BUD ul. Wojska Polskiego 16 11-040 Dobre Miasto 
AWIN  ul. Batorego 2 34-120 Andrychów
FHU PIK-BUD al. Marii Danielewicz-Zielińskiej 4a 87-700 Aleksandrów Kujawski
AJK ul. Przemysłowa 10 11-200 Bartoszyce
ALPI ul. Spokojna 6  43-440 Bażanowice
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Staszica 30  97-400 Bełchatów
BENTO PODŁOGI ROBERT CHMIELEWSKI ul. Poleska 85 15-874 Białystok
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok
HOMEASY / GRUPA INTERIO SP. Z O.O. ul. Wrocławska 24A 55-040 Bielany Wrocławskie
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Komorowicka 39 43-300 Bielsko-Biała 
AGKO ul. Karosek 27 32-700 Bochnia
JAWA ul. Ceramiczna 15 59-700 Bolesławiec
CIEŚLA ul. Masarska 1  59-700  Bolesławiec
ORFEUSZ ul. Sądowa 9 87-300 Brodnica
KLONEX GRZEGORZ DŁUGI ul. Chrobrego 17 49-300 Brzeg
OMNI-CORP ul. Szarych Szeregów 3A 32-800 Brzesko
COOPRA ul. Bohaterów Warszawy 122 25-100 Busko-Zdrój
DREWPANEL pl. Targowy 2A 28-100 Busko-Zdrój
SIKORSKI STUDIO ul. Fordońska 27 85-858 Bydgoszcz
DALLADYN ul. Szajnochy 2 85-738 Bydgoszcz
DEKOR BYSTRZYCA KŁODZKA ul. Mickiewicza 15 57-500  Bystrzyca Kłodzka 
ALBERO ul. Śródmiejska 13 77-100 Bytów
CENTRUM PODŁÓG DANIEL SIDORUK ul. Rampa Brzeska 5 22-100 Chełm
EUROSTANDARD ul. Topole 20 89-620 Chojnice 
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Wolności 30 73-200 Choszczno
SALON WNĘTRZ ANNA MENDREK ul. Partyzantów 11A 32-500 Chrzanów
MENOS JAROSŁAW SOBIERAJ ul. Bielska 117 43-400 Cieszyn
WIK 1 ul. Bielska 150 43-400  Cieszyn
DOMEX KŁAK & BIAŁOGŁOWSKI S.C. ul. Kolejowa 54  43-502 Czechowice-Dziedzice
DOM-STYL ul. Szpitalna 9A  41-250 Czeladź
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Glazurowa 7  80-180 Gdańsk
DOORS al. Grunwaldzka 142 80-264 Gdańsk
BEL - POL SP. Z O.O. al. Grunwaldzka 211 80-266 Gdańsk
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Przywidzka 10A 80-174 Gdańsk
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Spacerowa 48 80-299 Gdańsk
AMG MICHAŁ GLESKE (FORTE PANEL) ul. Kartuska 44A 81-002 Gdynia
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Morska 62 81-351 Gdynia
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Pszczyńska 315 44-100 Gliwice
STYLOWY DOM ANDRZEJ PAŹDZIOCH ul. Brzeska 9 67-200 Głogów
KOLOR SIERŻANT ul. Kolorowa 4 67-200 Głogów
EKO-METAL ul. Stawna 2 67-200 Głogów
DREWNIAK-2 ANDRZEJ GRZEGORZAK ul. Piotra Skargi 19 48-250 Głogówek
MERKURY SP. Z O.O. ul. Wyszyńskiego 9A  48-340 Głuchołazy
DOM-STYL ul. Józefa Michalusa 10B 38-300 Gorlice
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Mysliborska 31 66-400 Gorzów Wlkp.
PAZOŁA KROBIA ul. Poznańska 14 63-800 Gostyń
DOMIX ul. Przemysłowa 1C 11-220 Górowo Iławieckie
PHU DOMEX JAWORSKI JAN ul. Krakowska 5 49-200 Grodków
CONCEPT STUDIO MARIUSZ FIEDOROWICZ ul. Dworcowa 53 86-300 Grudziądz
DOMO ul. Orłowska 62 88-100 Inowrocław
DOMEX KŁAK & BIAŁOGŁOWSKI S.C. ul. Pruchnicka 9 37-500 Jarosław
DOMOTEKS ul. Jana Pawła II 26 38-200 Jasło
JOL-MAR al. Piłsudskiego 2A 44-338  Jastrzębie-Zdrój
PANELE TARASY PHU EDWARD HUSAR  ul. Starojaworska 4B 59-400 Jawor
F.H.U. KORIAN ul. Królowej Jadwigi 10 44-600 Jaworzno
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Sudecka 22 58-500 Jelenia Góra
TYLKO NISKIE CENY GARIK GRIGORYAN ul. Powstańców 16A 63-930 Jutrosin
ALDEX OLEKSY KRZYSZTOF ul. Waryńskiego 48 58-400 Kamienna Góra
TIM-DOM ul. Zamkowa 30A 83-307 Kartuzy
BEL - POL SP. Z O.O. al. Roździeńskiego 97 40-203 Katowice
P.H.U. BUDREX ANDRZEJ CHMIELEWSKI ul. Grunwaldzka 61 47-220 Kędzierzyn-Koźle
TOMIS ul.  Jana III Sobieskiego 17 32-650 Kęty
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Zagnańska 71 25-558 Kielce
P.H.U. PANEL ul. 50-Lecia Kopalni Konin 2B 62-540 Kleczew
MÓJ DOM ul. Młyńska 2A 46-200 Kluczbork
DEKOR KŁODZKO  ul. Zajęcza 4H  57-300 Kłodzko
TOMBUD TOMASZ CHLASTA ul. Łódzka 196 62-800  Kalisz
PHU REN (BEL-POL) ul. Konopnickiej 44 62-600  Koło
ŚWIAT WNĘTRZ ul. Matejki 10 78-100 Kołobrzeg
DECOR RENATA ANNA MENDEL ul. Gostyńska 3 64-000  Kościan
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Ciszaka 6/1 64-000  Kościan
PANELOWO ul. M. Skłodowskiej-Curie 29 83-400  Kościerzyna 
TIM-DOM ul. Przemysłowa 4 83-400 Kościerzyna 
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Jasnogórska 4 31-358  Kraków
ABC DOM ul. Ks. Józefa Meiera 11 31-236 Kraków
SAFEDOOR ul. Lema 32 31-571 Kraków
SOLL-POLL NAJLEPSZE DRZWI I PODŁOGI ARKADIUSZ SOLECKI ul. Zakopiańska 56 30-418 Kraków
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Zakopiańska 56A 30-418 Kraków
PRO-INVEST MARIUSZ SCZEPAŃSKI ul. Pużaka 18C 38-400 Krosno
DOMENA ul. Kazimierza Pużaka 49/9C 38-400 Krosno
DOMEX ul. Kościelna 3A  66-600 Krosno Odrzańskie
FACH-STOL ul. Spichrzowa 6 63-700 Krotoszyn
ARTSTAL ul. Główna 59 57-350 Kudowa-Zdrój
KMM S.C. K. M.M. NAWROCCY  ul. Polna 20A 82-500 Kwidzyn
BEL - POL SP. Z O.O.  ul. Schumana 11 59-220 Legnica
PEAMCO ul. Obrońców Lwowa 19 64-100  Leszno
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Gdańska 110/A1 84-300 Lębork
DOMIX ul. Bartoszycka 5A 11-100 Lidzbark Warmiński 
PROFIT ul. Jabłoniecka 8  34-600 Limanowa
ELEKTRA LUBAŃ ul. Papieża Jana Pawła II 10  59-800 Lubań
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Zwierzyckiego 3 59-300 Lubin
PANELDOM-GLAZER ul. Chocianowska 20A 59-300 Lubin 
MARDOM  ul. Lotnicza 5 20-322  Lublin 
BEL - POL SP. Z O.O. al. Spółdzielczości Pracy 88 20-147 Lublin
SKLEP PRZEMYSŁOWY ŻELECHOWSKI ul. Towarowa 4 18-400 Łomża
VIRGINIA TERESA LEBIODA ul. 3 Maja 14 99-400 Łowicz
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Pabianicka 245 93-457 Łódź
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 92 91-222 Łódź
BOPAN al. Jana Pawła II 37 21-400 Łuków
SPID  ul. Koszykowa 2/11 82-200 Malbork
MOSKITO ul. Głowackiego 4 39-300 Mielec
DOM SERWIS RENATA LATOS ul. Poprzeczna 1C 56-300 Milicz
MOKADI  ul. Kosowska 14 97-310 Moszczenica
AGA ul. Chopina 28  41-400 Mysłowice
AFTER ul. Katowicka 60 41-400 Mysłowice
KACPER ul. Oleśnicka 13A 46-100 Namysłów
PERFEKT (PANELE&PODŁOGI) ul. Magazynowa 1  33-300 Nowy Sącz
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Szaflarska 89 34-400 Nowy Targ
LOBA SP.J. DARIUSZ I LESZEK LOBA ul. Sękowo 61A 64-300 Nowy Tomyśl
PANEL-DEKOR KAMIŃSKI ul. Poniatowskiego 5A 48-300 Nysa
SALAMON = DREWEX ul. Wały Jagiellońskie 24A 56-400 Oleśnica
KORIAN ul. Wiejska 18 32-300 Olkusz
MAZURSKIE CENTRUM PODŁÓG ul. Lubelska 30 10-407 Olsztyn
BARTEX ul. Pstrowskiego 2 10-602 Olsztyn
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Tuwima 25 11-041 Olsztyn
HORN ul. Wyszyńskiego 5B 10-457 Olsztyn
ANITECH  al. Piłsudskiego 64C 11-041 Olsztyn 
F.H. JACEK ul. Inowłodzka 30 26-300 Opoczno
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Wrocławska 152/154  45-837 Opole 
EMIRA R. NOWAK, Ł. NOWAK S.C. ul. Dubojsa 99B 07-300 Ostrów Mazowiecka
CENTRUM BUDOWLANE TĘCZA ul. Lubiejewska 42 07-300 Ostrów Mazowiecka
CENTRO-BUD al. Słowackiego 2 63-400 Ostrów Wlkp.
CENTRO-BUD ul. Krotoszyńska 158 63-400 Ostrów Wlkp.
AMD MARIUSZ WALIGÓRA ul. 1 Maja 3 48-385 Otmuchów
CENTRO-BUD ul. Konstytucji 3 Maja 128 95-035 Ozorków
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Partyzancka 174 95-200 Pabianice
NOVERTIS ul. Targowa 1 98-330 Pajęczno
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Kostromska 37 97-300 Piotrków Trybunalski
GROT  ul. Czerniewskiego 16 12-200 Pisz
CENTRO-BUD LEŚNIAK ŁUKASZ Lubomierz 13B 63-300  Pleszew
HATEX ul. Ogrodowa 13 63-300 Pleszew
BUDROL KRYSTYNA DOBKOWSKA SP. J. ul. Krańcowa 4  09-100 Płońsk
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Wyszogrodzka 140 09-410 Płock
SPID  ul. Wiejska 119 81-198 Pogórze, Kosakowo
DREWPANEL ul. Kościuszki 43 28-230 Połaniec
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Głogowska 440 60-004 Poznań
BEAPOL SP.J. BUSZCZAK & OLEJNICZAK ul. Grodziska 73 64-320 Buk
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Szwedzka 10A 61-240 Poznań
FLIZART  ul. Partyzantów 17 32-100 Proszowice
TWOJA ŁAZIENKA al. Mila 6 48-200 Prudnik
MERKURY ul. Powstańców Śląskich 2-4 48-200 Prudnik
EREM ul. Gen. Jakuba Jasińskiego 9  37-700 Przemyśl
J&V ul. Lubelska 55  24-100  Puławy
J&V ul. Piaskowa 13 24-100 Puławy
PRODOM MARCIN OBRĘBSKI ul. Piłsudskiego 2 09-140 Raciąż
HDK ul. Rudzka 101A 47-400 Racibórz
SIL-BUD  ul. Starowolsztyńska 4 62-067 Rakoniewice
MAT-BUD ul. Sarnowska 3A 63-900 Rawicz
TOMIS ul. Żywiecka 820 43-378 Rybarzowice
 DOORNET S.C. ul. Konarskiego 159A 44-274  Rybnik
CENTRO-BUD ul. Grabowska 1 62-570 Rychwał
BEL - POL SP. Z O.O. al. Warszawska 2 39-400 Tarnobrzeg
P.H.U. BONUS GRZEGORZ KONDRACKI ul. Brzeska 134 08-110 Siedlce
BOPAN ul. Brzeska 102A 08-110 Siedlce
BOPAN ul. Warszawska 128 08-110 Siedlce
PANDOORA ul. Warszawska 91  08-110 Siedlce
OSTROUCH ul. 3 Maja 10 42-470 Siewierz
BIK-BUD ul. Górecka 32 43-430 Skoczów
P.H.U. PANEL  pl. Szkolny 9 62-400 Słupca
JANTEX ul. Lubelska 36 36-050 Sokołów Małopolski
COOPRA ul. Chemiczna 12 41-200 Sosnowiec
DOM SPRZĘT JUNIOR ul. Paderewskiego 6 83-200 Starogard Gdański
DREWPANEL ul. Kościuszki 2 28-200 Staszów
MEGAWAT ul. Budowlanych 2 47-100 Strzelce Opolskie
DOMOTEKS ul. Sieklówka 254 38-100 Strzyżów
AWIN ul. Mickiewicza 22  34-200 Sucha Beskidzka
CHATA 1 - ŻUKOWSKI, PUCHALSKI, ŻYNDA SP. J. ul. Szpitalna 1 16-402 Suwałki
CHEMAL ZBIGNIEW STRÓŻYK ul. Mickiewicza 8 56-500 Syców
FABER PLUS KRZYSZTOF OLSZEWSKI ul. Wojska Polskiego 69 70-478 Szczecin
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Santocka 39 71-083 Szczecin
WERNER&WERNER ul. Armii Krajowej 68A 78-400 Szczecinek
EUROSTANDARD ul. Wiśniowa 10 78-400 Szczecinek
HARVEY NATALIA OLIK-KAMIŃSKA ul. Wiosenna 6  63-100 Śrem
GABORK ul. Wrocławska 1 55-300 Środa Śląska
BUDOMAC os. Prymasa Wyszyńskiego 9/32 63-000 Środa Wlkp.
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Strzelińska 35 58-100 Świdnica
DREWIKON ul. Topolowa 1 66-200 Świebodzin
VOLTROM  ul. Kossaka 27 86-105 Świecie
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Przemysłowa 2 27-600 Sandomierz
RAINBOW ul. Stalmacha 7  42-609 Tarnowskie Góry
EURODOORS MUCHOWSKI  ul. Żwirki i Wigury 49  83-110 Tczew
EGO ul. Jana Pawła II 41G/H  97-200 Tomaszów Mazowiecki
EGO TOMASZ JASIŃSKI ul. Legionów 20 97-200 Tomaszów Mazowiecki
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Polna 129 87-100 Toruń
DREW-LAND ul. Kościuszki 31 32-540 Trzebinia
INSTALBUD ul. Kościuszki 57 32- 540 Trzebinia
DAF ul. Prusicka 22  55-100 Trzebnica
MAZUR ul. Hejnałowa 2 89-500 Tuchola
KARBAS KAROL BASIŃSKI ul. Kazimierza Wielkiego 2A 62-700 Turek
AWIN os. Kopernika 10 34-100 Wadowice
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Wrocławska 113 58-306 Wałbrzych
BEL - POL SP. Z O.O. al. Krakowska 61 02-183 Warszawa
BEL - POL SP. Z O.O. pl. Szwedzki 3 05-090 Warszawa-Janki
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Malborska 37 03-286 Warszawa-Targówek
SPRINTS ul. Gdańska 5 84-200 Wejherowo
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Graniczna 1 84-200 Wejherowo
GABRA al. Solidarności 7 07-100 Węgrów
R&S S.C. R. STĘŻALSKI, M. ROSOŁOWSKI ul. Fabryczna 2E 98-300 Wieluń
DREWNOSTAL ul. Wiejska 24 87-811 Włocławek
BUDOMEX ul. Wolsztyńska 1  64-140 Włoszakowice
INTER-DOM ul. Rybnicka 48 44-300 Wodzisław Śląski
WEZYR  ul. Poznańska 11B 64-200 Wolsztyn/Karpicko
MAT-BUD  ul. Wrocławska 78 63-200 Jarocin
POD KASZTANAMI ul. Ludowa 3 56-100 Wołów
BEL - POL SP. Z O.O. al. Brucknera 25-43 51-411 Wrocław
DOMAR BEL-POL ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Czekoladowa 20 58-040 Wrocław Bielany 
P.H.U. PANEL SKÓRKA ul. Daszyńskiego 6 62-300 Września
FHU HEBAN JOLANTA GRZECHOWIAK ul. Kolejowa 9 62-300 Września
BUDEX ul. Objazdowa 3 62-300 Września
ROJAX ul. Malczewskiego 27 32-840 Zakliczyn
GOLCHEM ul. Cieciorki 4A 18-300 Zambrów
GRANDBUD MACIEJ ŁOŚ ul. Kilińskiego 74 22-400 Zamość
TRANSIMPORT ul. Paderewskiego 85 42-400 Zawiercie
ROTIMEX  ul. Legnicka 12 57-200 Ząbkowice Śląskie
SZYMON KWAŚNIK  ul. Sportowa 16 64-360 Zbąszyń
TOM-STAL ul. Łódzka 11/15  95-100 Zgierz
DANA ul. Francuska 52 65-001 Zielona Góra
POSADOWSKI pl. Sprzymierzeńców 5 59-500 Złotoryja
DREWPANEL ul. Stefana Żeromskiego 26 28-100 Busko-Zdrój
KOLOR ul. Spółdzielcza 2 68-100 Żagań
KAR-MON ul. Wodzisławska 12 44-240 Żory
BAKO ul. Męczenników Oświęcimskich 28A 44-240 Żory
DYWYTA ul. Rybnicka 18 44-240 Żory
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Wrocławska 20A 65-001 Zielona Góra
TOMIS  ul. Dworcowa 23 34-300 Żywiec
BEL - POL SP. Z O.O. ul. Ułanów Jazłowieckich 9 96-515 Sochaczew
MDM Line ul. Roosevelta 89 62-200 Gniezno
MONSTAL GALASIAK ul. Ludwika Waryńskiego 29A 68-100 Żagań
DREW-PANEL Rynek 40 37-464 Stalowa Wola
DAMA DAGMARA KAPERA JUSZCZAK ul. Zagórska 82 42-680 Tarnowskie Góry
KONKRET/FACHOWIEC ul. Gen. Władysława Andersa 40 15-008 Białystok
KAMA ul. Mickiewicza 3 17-100 Bielsk Podlaski
EURODOM/FACHOWIEC ul. Sienkiewicza 85A 06-400 Ciechanów
KONKRET/FACHOWIEC ul. Suwalska 93 19-300 Ełk
DOMEX  ul. Mazowiecka 24 08-400 Garwolin
 PANELEO  ul. Obwodowa 6 11-500 Giżycko
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Żyrardowska 1 05-825 Grodzisk Mazowiecki
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Focha 15 86-300 Grudziądz
AS/FACHOWIEC Kruszewiec 3A 11-400 Kętrzyn
SEZAM  ul. Sportowa 9 18-500 Kolno
VIVALDI/FACHOWIEC ul. Słowackiego 67B 95-040  Koluszki
ABI  ul. Sienkiewicza 17 13-306 Kurzętnik
FACHOWIEC  ul. 29 Listopada 51 99-300 Kutno
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Grunwaldzka 9 82-500 Kwidzyn
BAS S.C./FACHOWIEC ul. Cicha 5 05-119 Michałów-Reginów
DREWDOM  ul. Łochowska 2A 07-130 Łochów
MASTOR/FACHOWIEC ul. Wojska Polskiego 51 18-400 Łomża
FACHOWIEC ŁOWICZ ul. Łęczycka 3A 99-400 Łowicz
MATERIAŁY BUDOWLANE  ul. Wydawnicza 1/5 92-333  Łódź
EKO-PANEL  al. Kościuszki 30 21-400 Łuków
SANITEX/FACHOWIEC ul. Moniuszki 117A 06-200 Maków Mazowiecki
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Królewska 43 05-822 Milanówek
KRAS-DOM/FACHOWIEC ul. Dąbrówki 9 05-300 Mińsk Mazowiecki
DREW-PAN/FACHOWIEC ul. Płocka 90C 06-500 Mława
PANELE  ul. Traugutta 2 11-700 Mrągowo 
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Towarowa 9 10-416 Olsztyn
PARKIET/FACHOWIEC ul. Warszawska 44 07-410 Ostrołęka
JARO-STYL ul. Batorego 26 07-300 Ostrów Mazowiecka
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Julianowska 14 05-500 Piaseczno
DREWMET  ul. Sienkiewicza 55 05-500  Piaseczno
DEKOR/FACHOWIEC ul. Grunwaldzka 6 12-200 Pisz
DREWTAN/FACHOWIEC ul. Wyszogrodzka 25 09-402 Płock
CH DOM I WNĘTRZE/FACHOWIEC ul. Wyszogrodzka 51C 09-100 Płońsk
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC al. Jerozolimskie 444 05-800 Pruszków
DREMET/FACHOWIEC ul. Mickiewicza 41/43 06-100 Pułtusk
HURTOWNIA J. GLICNER/FACHOWIEC ul. Aleksandrówka 65 96-200 Rawa Mazowiecka
MERKANDA/FACHOWIEC ul. Słowackiego 25A 96-200 Rawa Mazowiecka
E-KLON  ul. Warszawska 54 08-500 Ryki
PROFIT ul. Dąbrowskiego 13 08-110  Siedlce
PLASTEX  ul. 11 Listopada 180 17-300 Siemiatycze
DREW-ART./FACHOWIEC ul. Warszawska 6 09-200 Sierpc
FACHOWIEC  al. Niepodległości 2 96-100 Skierniewice
FACHOWIEC  ul. Sienkiewicza 8 96-500 Sochaczew
SAWHAL ul. Lipowa 97A 08-300 Sokołów Podlaski
KONKRET/FACHOWIEC  ul. Sejneńska 41 16-400 Suwałki
EUROMIX  ul. Dąbrowskiego 9 12-100 Szczytno
FACHOWIEC  al. Piłsudskiego 54/58 97-200 Tomaszów Mazowiecki
ROMAX  ul. Marywilska 44 01-258 Warszawa
DO-MIR ul. 1 Maja 63 87-200 Wąbrzeźno
FACHOWIEC  ul. Pułtuska 114B 07-202 Wyszków
STYL  ul. Mazowiecka 15B 18-300 Zambrów
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Ks. Skorupki 93 05-091 Ząbki
ZRÓB TO SAM  ul. Targowa 40B 09-300 Żuromin
WAGAT/FACHOWIEC  ul. Gdańska 95 07-100 Węgrów 
DZIUBAK ul. Świderska 2/4 05-800 Otwock
DOM-STYL ul. Piłsudskiego 18 08-200 Łosice
JANUS ul. Lewiczyńska 18 05-600 Grójec
DREWNO CENTRUM/FACHOWIEC ul. Limanowskiego 1 96-300 Żyrardów
AKAN ul. Dworcowa 13 72-200 Gniezno
DOBER HOUSE ul. Składowa 11 66-400 Gorzów Wlkp.
MAT-BUD  ul. Nowe Wrota 7 63-800 Gostyń
F.H. FACHOWIEC SP.j. ul. Wojska Polskiego 47 63-200 Jarocin
KORNIK ul. Toruńska 114 62-600 Koło
PROFIT  ul. Europejska 128 62-500 Konin
PA-OL ul. Piastowska 1 66-470 Kostrzyn nad Odrą
DOM STYL  ul. Morska 4B 75-218 Koszalin
NOWY SALON DRZWI I PODŁÓG ul. Słowiańska 6 75-846 Koszalin
MAT-BUD ul. Borecka 39 63-720 Koźmin Wlkp.
MAT-BUD ul. Koźmińska 47 63-700 Krotoszyn
PHU MARBA ul. Przemysłowa 19A 64-100 Leszno
ELMAT ul. Chrobrego 24 64-400 Międzychód
P.H.U. JAWOR/FACHOWIEC ul. Poznańska 2A 88-300 Mogilno
FACHOWIEC Myje 22B 63-500 Myje
MATEX/FACHOWIEC ul. Szkolna 16/2 67-100 Nowa Sól 
PH CERTAP ul. Powstańców Wielkopolskich 49 64-600 Oborniki Wlkp.
P.H.T.S.OPALENICA ul. 3 Maja 46 64-330 Opalenica
PPHU BEST ul. Browarna 1 64-920 Piła
DOMATOR ul. Ogrodowa 13 62-010 Główienka
SALON PODŁÓG I DRZWI AGNIESZKA FIAŁKOWICZ ul. Gronowa 79 61-855 Poznań
F.H. FACHOWIEC SP.j. ul. Krzywoustego 68 61-144 Poznań
F.H. FACHOWIEC SP.j. ul. Obornicka 229 60-650 Poznań
PA-OL os. Słowiańskie 9 69-100 Słubice
MARDOM ul. Główna 4 63-100 Śrem-Szymanowo
PW BUKOWSKA TUREK ul. Zdrojki Lewe 41C 62-700 Turek
HEBAN  ul. Gnieźnieńska 47 62-100 Giżycko
4 KĄTY ul. Legnicka 62 54-204 Wrocław
F.H. FACHOWIEC SP.j. ul. Kościuszki 14A 62-300 Września
WOOD LAND ul. Sulechowska 4A 65-119 Zielona Góra
SKŁAD HANDLOWY GRADZIK S.C. ul. Stary Rynek 7B/1 77-400 Złotów
MARTOP  ul. Reja 81 62-100 Wągrowiec
FHU REMONTER ul. Zamkowa 18A 78-500  Drawsko Pomorskie 
P.H.U. JAWOR ul. Dworcowa 38 88-400 Żnin
KOSMAZ  ul. Rolna 1 78-100 Kołobrzeg
KOSMAZ  ul.Lniana 8 75-213 Koszalin
DANBUD ul. Dąbrowska 1 42-504 Będzin
ERZET-PODŁOGI ul. Gazownicza 25 43-300 Bielsko-Biała
KMB ul. Ratuszowa 3A 41-500 Chorzów
KICKA ul. Trzebińska 82 32-500 Chrzanów
ABC ul. 11 Listopada 71 44-335 Jastrzębie-Zdrój
PERFECT PANEL ul. Grunwaldzka 92 43-600 Jaworzno
4HOME os. Bohaterów Września 26 31-620 Kraków
PANEL-POL ZAKOPIANKA ul. Zakopiańska 58A 30-418 Kraków
KOSTER ul. Racławicka 58 32-200 Miechów
KOMFORTOWE PODŁOGI ul. Teatralna 11 41-200 Sosnowiec
PARKIET EXPERT ul. Słowackiego 95 32-400 Myślenice
KOSTER ul. Składowa 2 32-300 Olkusz
DOOROTKA DRZWI I PODŁOGI ul. Kolbego 15 32-600 Oświęcim
PANEL-POL / DOMKOW ul. Kolbego 19 32-610 Oświęcim
DECOR ul. Bytomska 136  41-940 Piekary Śląskie
KRONODOM 2 ul. Górnośląska 3 43-200 Pszczyna
SPECJALISTA ul. Czechowicka 6 44-120 Pyskowice
HDK ul. Głubczycka 13 47-400 Racibórz
EXPERT ul. Kolejowa 10A 47-400 Racibórz
DOMEK KRZYSZTOF KAPŁON ul. Rybnicka 10 44-300 Wodzisław Śląski
FACHMAN ul. Reymonta 1 41-922 Radzionków
FLOOR HAUS ul. Brzezińska 33 44-203 Rybnik
DECOR ul. Kościelna 18 41-103 Siemianowice Śląskie
DAMAR ul. Długosza 1 41-219 Sosnowiec
RAINBOW ul. Stalmacha 7 42-609 Tarnowskie Góry
ŚWIAT PODŁOG ARTUR MIDRO ul. Krakowskie Przedmieście 450 32-087 Trojanowice
BUDMAX ul. Miechowska 77 32-340 Wolbrom
KAEM ul. Powstańców Śląskich 31 47-480 Pawłów
FACH DOM ul. Nimasów 1A 34-300 Żywiec
SKUCIŃSCY Liszki 191 32-060 Liszki
DOMART al. Wolności 10 42-300 Myszków
PANEL PLUS MYŚLENICE ul. Kazimierza Wielkiego 33E 32-400 Myślenice
CREATIV Przejście graniczne - Terminal 34-373 Zwardoń
TM TYCHY ul. Sienkiewicza 15 43-100 Tychy
ŁADNY DOM ul. Parkowa 1 42-445 Szczekociny
GŁUC ul. Wolności 102B 34-220 Maków Podhalański
DOMAT   ul. Jeziorna 1  48-304 Nysa
DREWPOL KRYSTYNA SORDYL SP. J. ul. Garncarska 4 34-120 Andrychów
PALIA BABICE ul. Zakopiańska 3A 32-551 Babice
CENTRUM PANELI SP. Z O.O. ul. Czapliniecka 6 97-400 Bełchatów
DREW-CHEM S.C ul. Spółdzielcza 2 24-200 Bełżyce
UNIDOM  ul. Handlowa 3 21-500 Biała Podlaska
MULTI-FORM (UNIDOM) ul. Jana Pawła II 196 21-500 Biała Podlaska
FABRYKA - PODŁOGI DRZWI KINGA MITULA ul. Legionów 40 43-300 Bielsko-Biała
MULTI-FORM (MULTIDECOR) ul. Komorownicka 36 43-300 Bielsko-Biała
MULTI-DESIGN ul. Partyzantów 63 43-300 Bielsko-Biała
PERŁA ul. Oświęcimska 401 43-150 Bieruń
TĘCZA ul. Krzeszowska 75/A 23-400 Biłgoraj
AS BIŁGORAJ CENTRUM PANELI PODŁOGOWYCH ul. Wandy Rutkiewicz 6 23-400 Biłgoraj
ROJAR ul. Grunwaldzka 78 33-350 Bobowa
PLASTBUD SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Poniatowskiego 12  32-700  Bochnia
LAMI-PARK ul.Staroszkolna 12 59-700 Bolesławiec
BAYERN ul. Kombatantów 1 49-300 Brzeg
P.H.U. MARK  pl. Kupiecki 8 32-800 Brzesko
CHEMPAK ul. Solskiego 7 32-800 Brzesko
ELEO-BUDMAX ul. Kościuszki 23 36-200 Brzozów
FONTIS ul. Bohaterów Warszawy 106 28-100 Busko-Zdrój
MERSANIT CHEŁM GRUPA STOFARB ul. Okszowska 41 22-100 Chełm
GREINPLAST PLUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Wojsławicka 29 21-100 Chełm
PALIA CHRZANÓW ul. Partyzantów 15 32-500 Chrzanów
WIK 2 ul. Liburnia 20 43-400 Cieszyn
MULTI-FORM ul. Legionów 194 43-502 Czechowice-Dziedzice
NETHURT / PANEL-POL ul. Legionów Polskich 89 41-300 Dąbrowa Górnicza
PANEXPERT ul. Zagórska 11 41-330 Dąbrowa Górnicza
ROJAR ul. Rzeszowska 145 39-200 Dębica
REMBUD ul. Legionów 4 08-400 Garwolin
IKA-KOLOR GDAŃSK ul. Grunwaldzka 470 80-309 Gdańsk
IKA -KOLOR RUMIA ul. Grunwaldzka 6 80-384 Gdańsk-Rumia
BONUS GDÓW ul. Łapanowska 180A 32-420 Gdów
GROSS ul. Pszczyńska 192 44-100 Gliwice
BACA ul. Moniuszki 33 48-100 Głubczyce
HEBAN GNIEZNO ul. Witkowska 64 62-200  Gniezno
KUBECZEK ul. 1 Maja 226 44-341 Gołkowice
ROJAR ul. 11 Listopada 12 38-300 Gorlice
EUROPANEL 2 ul. Biecka 94 38-300 Gorlice
TIMBEX  ul. Koniawska 41 66-400 Gorzów Wlkp.
CENTRUM PANELI PATRYK CEBULSKI ul. Ks. Olejniczaka 6 62-800 Gostyń
TOGO ul. Poznańska 123 63-800 Gostyń
MARGRES PLUS ul.Radlin 118 26-008 Górno
FABER ul. Skoczowska 12 43-436 Górki Wielkie
AGMA ul. Lubelska 2 23-300 Janów Lubelski
MULTI-FORM (DREWNIANE ZIELONE DOMKI) ul. Przemyska 8 37-500 Jarosław
F.H.U. PANELE OKNA WOJCIECH ROSPOND ul. Florianska 81 38-200 Jasło
KOWALSKI OKNA I DRZWI SP. Z O.O. ul. Józefa Piłsudzkiego 53 38-200 Jasło
ROJAR ul. Towarowa 1 38-200 Jasło
MULTI-FORM( JARMI) ul. Reymonta 9  28-300 Jędrzejów
NETHURT / PANEL-POL TTW al. Roździeńskiego 191  40-316 Katowice
PANEL-POL al. Roździeńskiego 201 40-315 Katowice
DOMAR2 ul. Kolejowa 23D 28-500 Kazimierza Wielka
SORDYL ul. Mickiewicza 6A 32-650 Kęty
ARMIKO ul. Hubalczyków 30 25-668 Kielce
PANEL PLUS ul. Stefana Okrzei 30 23-354 Kielce
TYTUS ul. Warszawska 147 25-547 Kielce
GOLD-HAND KIELCE ul. Zagnańska 232 25-563 Kielce
GOLD-HAND KIELCE ul. Żelazna 22 25-014 Kielce
KARGOS ul.Kościańska 83A 64-000 Kiełczewo
PROFESSIONAL ul. Poznańska 140 62-052 Komorniki
MAR-DOM ul. Europejska 32 62-500 Konin
BIMEX ul.1 Maja 47B 26-200 Końskie
FENIKS ul.Ks. Józefa Słurzyńskiego 3 64-000 Kościan
IKA-KOLOR KOŚCIERZYNA ul. Dworcowa 10 83-400 Kościerzyna
NETHURT / PANEL-POL al. 29 Listopada 152 31-406 Kraków
MULTI-FORM ul. Fiszera 21 31-321 Kraków
MULTI-FORM ul. Powstańców Wielkopolskich 18A 33-335 Kraków
MULTI-FORM os. Dywizjonu 303 32C  31-874 Kraków
MULTI-FORM ul. Zakopiańska 56 30-418 Kraków
PANEL-POL ul.Zakopiańska 56/42 30-418 Kraków
PANELEX ul. Zakopiańska 58V 30-692 Kraków
PANELEX ul. Zawiła 53 30-390 Kraków
DAN BUD al. Niepodległości 10 23-210 Kraśnik
TOPPANEL ul. Bagienna 1 59-220 Legnica
ALLADYN ŁUKASZ FIRLEJ ul. 17 stycznia 90 64-100 Leszno
DOMBUD ul. Opalińskiego 4 37-300 Leżajsk
GRAŻYNA STYCZEŃ SKLEP DYSIA ul.Spacerowa39 27-300 Lipsko
CHEMIFARB ul. Słowackiego 50 37-600 Lubaczów
BOLEK ZBIGNIEW DANIŁ ul. Nowodworska 20 21-107 Lubartów
EMERALD ul.Rusałka 10 20-103 Lublin
DOMBUD ul. Grunwaldzka 82 37-100 Łańcut
WROBUD WIESŁAW WRÓBEL ul. Mościckiego 4 37-100 Łańcut
FIRMA HANDLOWA DOMEX MIAZGA ZUZANNA ul. 3 Maja 34 22-650 Łaszczów
DOM TOP ul. Piłsudskiego 15 21-010 Łęczna
MULTIFORM (ADMAR) ul. Gen. Stanisława Klickiego 110/112 99-400 Łowicz
PANEL BEATA ŚLEDŹ ul. Jana Pawła II 5A 21-400 Łuków
DOMATOR  ul. 500-Lecia 96 82-200 Malbork
GAMRAT ul. Racławicka 49A 32-200 Miechów
KRIS-MAT ul. Targowa 3 39-300 Mielec 
PANEL ŚLEDŹ DARIUSZ  ul. Brzeska 55 21-560 Międzyrzec Podlaski
OLIMAR ul. dr. Jana Huberta 4B 05-300 Mińsk Mazowiecki
MK ESTETICA  ul. Mostowa 2A 88-300  Mogilno
PERFECT  ul. Ziętka 74  41-400  Mysłowice 
DRZEWIARZ ul. Kazimierza Wielkiego 58 32-400 Myślenice
KRAKPOL MYŚLENICE ul. Słowackiego 75 32-400 Myślenice
LUX-POL ul. Kwiatkowskiego 12 37-400 Nisko
JANTEX ul.Sandomerska 10 37-400 Nisko
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA FLOOR ul. Sandomierska 14 37-400 Nisko
AL PLAST ul. Szkolna 3 63-100 Nochowo
DORAN  ul. Bieszczadzka 11 39-460 Nowa Dęba
ROJAR ul. Magazynowa 5 33-300 Nowy Sącz
LUKMAR al. Tysiąclecia 104 34-400 Nowy Targ
MARKET  ALICJA KMIECIK Mytarz 126A 38-230 Nowy Żmigród
GAMRAT ul. Kazimierza Wielkiego 61C 32-300 Olkusz
PANEL-POL ul. Parkowa 1A 32-300 Olkusz
GAMRAT ul. Przemysłowa 1 32-300 Olkusz
AFANASIEW ul. 3 Maja 8U 55-200 Oława
WALCZAK ul. Opolska 27 55-200 Oława
SOLUM ul. Budowlanych 50 54-123 Opole
KOSTA USTROŃ ul. Wrocławska 172C 45-837 Opole
PROFARB ul. Kilińskiego 32 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
EKODOM ul. Kolbego 13 32-600 Oświęcim
STYLOWE WNĘTRZA ul. Partyzancka 57 95-200 Pabianice
CENTRUM HANDLOWE KATKA ul. Cmentarna 20 98-330  Pajęczno
REMO S.C. ul. Kościelna 64 21-200 Parczew
ABAK PIOTR MAJOS ul. Zakładowa 7 41-940 Piekary Śląskie
ADLUX ul. Sulejowska 5 97-300 Piotrków Trybunalski
OPOŁAN WŁOŚ ul. Zrębińska 11 28-230 Połaniec
PROGRESSDESIGN ul. Św. Michała 65 61-005 Poznań
PETRUS ul. Prężyńska 17 48-200 Prudnik
HOLZ MASTER al. Jerozolimskie 475 05-800 Pruszków
MULTI-FORM ul. Zielińskiego 14 37-700 Przemyśl
LCN PRZEWORSK ul. Łańcucka 1A 37-200 Przeworsk
MULTI-FORM ul. Cieszyńska 36 43-200 Pszczyna
DYWYTA  ul. Polna 2 41-400 Racibórz
GRYGLEWSKI ul. Brzeźnicka 300 97-500 Radomsko
OKNODOOR PRZEMYSŁAW GÓRAL ul. Sierakowskiego 23 97-500 Radomsko
GAJA ul. Zofii Nałkowskiej 36 41-922 Radzionków
TERMO-DOM RENATA KULENTY ul. Lubelska 29 21-300 Radzyń Podlaski
JUSZCZYK ul. Spółdzielcza 12 97-510 Ręczno
PANEL  ul. Gliwicka 276 44-207 Rybnik
NOMO SKŁAD BUDOWLANY I WSZYSTKO ul. Sanocka 23 38-480 Rymanów
DREW-MET ul. Rejtana  35-105 Rzeszów
ŚWIAT PANELI I DRZWI ul. Warszawska 31 35-205 Rzeszów
PANEL ŚLEDŹ DARIUSZ  ul. Warszawska 126 08-100 Siedlce
HURT. ART. PRZEMYSŁ. JERZY SAPIEŻKO ul. Annopolska 11 17-300 Siemiatycze
DOOR EXPERT ul. Wincentego Wnuka 6 98-200 Sieradz
PANEL-POL ul. 29 Listopada 21 32-050 Skawina
MULTI-FORM ul. Górny Bór 5 43-430 Skoczów
ZAP PAWEŁ ROSZCZAK ul. Poznańska 131 60-185 Skórzewo
HEBAN  SŁUPCA ul. Firmowa 2 62-400 Słupca
HESPOL - OKNA, DRZWI I PODŁOGI Kożuszki - Parcel 99 96-500 Sochaczew
PANEL ŚLEDŹ DARIUSZ  ul. Wolności 66 08-300 Sokołów Podlaski
FROTEX ul. Gen. Władysława Andersa 15 41-200 Sosnowiec
MARS MONIKA WALCZAK ul. Stefana Kisielewskiego 6 41-219 Sosnowiec
MULTI-FORM (PAJTON) ul. Handlowa 3 37-450 Stalowa Wola
PANEL STYL PLUS ul. Żeromskiego 5 27-200 Starachowice
IKA-KOLOR STAROGRAD GDANSKI ul. Zblewska 10 83-200 Starogard Gdański
DORAN  ul. Towarowa 26 28-200 Staszów
MULTI-FORM  (A-Z STRZELIN) ul. Fabryczna 11 57-100 Strzelin
 CENTRUM BUDOWLANE MÓJ DOM ul. Kościuszki 32 69-200 Sulęcin
PANEL SZAFLARY ul. Zakopiańska 3B 34-424 Szaflary
M3 ul. Chrobrego 14 64-500 Szamotuły
INVEST BUD ul. 1 Maja 6 26-500 Szydłowiec
P.H.U. BERTA BEATA RATAJCZAK ul. Piłsudskiego 5 63-100 Śrem
WERSTOL RAFAŁ WERWIŃSKI ul. Warsztatowa 1/1 63-100 Śrem
DECORSTYL  ul. Okulickiego 6 58-100 Świdnica
MULTI-FORM( AIKON) ul. Słotwina 59C 58-100 Świdnica
DOMI ul. Kościuszki 14 39-400 Tarnobrzeg
DOM-LUX  ul.Hodowlana 4 33-100 Tarnów
DOM-MAX ul. Kochanowskiego  41       33-100 Tarnów
ROJAR ul. Kochanowskiego 39 33-100 Tarnów
ROJAR ul. Orkana 10 33-100 Tarnów 
GREINPLAST PLUS SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Łaszczowiecka 1C 22-600 Tomaszów Lubelski
4HOMES WOJCIECH BODNAR ul.Zajazdowa 5 72-320 Trzebiatów
ROJAR ul. Kolejowa 9 33-170 Tuchów
BRAM TUR DARIUSZ GRZESZNIK ul. Cisew 1A 62-700 Turek
SAFER ul. Raciborska 100 47-451 Tworków
ŚWIAT PANELI  ul. Budowlanych 41 43-100 Tychy
MULTI-FORM ul. Filaretów 31 43-100 Tychy
STEP-DOOR  ul. Katowicka 41 43-100 Tychy
 MULTI DESIGN ul. Metalowa 4 43-100 Tychy
KONTRA WADOWICE ul. Putka 9 34-100 Wadowice
 PANEL-POL pl. Szwedzki 3 05-094 Warszawa-Janki
ŚWIAT PANELI PERFECT ul. Trakt Brzeski 69  05-077 Warszawa-Zakręt
PANELUX WIELICZKA ul. Narutowicza 64 32-005 Wieliczka
MULTI-FORM ul. Kościelna 1 A 26-660 Wielogóra
JUSZCZAK ul. Teklinowska 16B 98-400 Wieruszów
DOMEKO ul. Przedborska 45 29-100 Włoszczowa
DYWYTA  ul. Jana Pawła II 1  41-400 Wodzisław Śląski
MULTI-FORM ul. Łużycka 1 44-300 Wodzisław Śląski
GAMRAT ul. Gołaczewy Piaski 76 32-340 Wolbrom
BOS ul. Piłsudskiego 57 32-340 Wolbrom
EUROMASTERS  ul. Krakowska 180 52-015 Wrocław
MULTI-FORM ul. Paprotna 8 51-117 Wrocław
SOLUM ul. Robotnicza 92-94 53-608 Wrocław
SOLUM ul. Starograniczna 32 54-237 Wrocław
PANEL-LAND  ul. Tarnogajska 8 50-512 Wrocław
KRECIK ul. Tęczowa 25 53-601 Wrocław
VISIONWOOD ul. I Armii Wojska Polskiego 84 07-200 Wyszków
ROJAR ul. Malczewskiego 57A 32-840 Zakliczyn
FIRMA HANDLOWA FARBACOL DARIUSZ ZBYRYT ul. Starowiejska 23 22-400 Zamość
ARTKAR-EDOMO ul. Kręta 5 65-001 Zielona Góra
TOMASZ OŚKA DOM ŻELECHÓW ul. Piłsudskiego 53A 08-430 Żelechów
BAKO ul. Stodolna 11 44-240 Żory
ZACISZE ul. Przemysłowa 6 96-300 Żyrardów
MULTI-FORM (ALDAR) ul. Dworcowa 22 34-300 Żywiec
DOMAT  ul. Stefana Czarnieckiego 10 48-303 Nysa
ZYZAK ul. Stolarska 7 34-300 Żywiec
MULTI-FORM ul. Częstochowska 3A 42-700 Lubliniec
WILDOOR/JAWIL ul. Hallera 6 07-410 Ostrołęka
HDF KAMIL WRÓBLEWSKI PIOTR GÓRALSKI S.J. (VOX) ul. Składowa 12 15-399 Białystok
PANEL-MAX ul. Wiewiórcza 1  15-535  Białystok
HDF KAMIL WRÓBLEWSKI PIOTR GÓRALSKI S.J. (VOX) ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 117/1 15-685 Białystok
BUDREM ul. Gen. Władysława Sikorskiego 118 18-400 Łomża
CONCEPT ul. Brzostowskiego 1 16-300 Augustów
PANEL-STYL S.J. ul. Kopernika 42 15-397 Białystok
KLINK ul. Zamkowa 44 17-100 Bielsk Podlaski
MAG-BUD BRAŃSK  ul. Sienkiewicza 3 17-120 Brańsk
CHATA EŁK ul. Kilińskiego 16 19-300 Ełk
APIS ul. Mazowiecka 22 08-400 Garwolin
APIS ul. Kościuszki 17 21-400 Łuków
PERFECT PANEL ul. Lubelska 41 21-560 Międzyrzec Podlaski
APIS Ujrzanów 175 08-110 Siedlce
KAMELEON ul. Okrzei 2 97-400 Bełchatów
WITAN ul. Cyniarska 38 43-300 Bielsko-Biała
MAJSTER LUX ul. Grunwaldzka 44 33-330 Grybów
SADLEY/FACHOWIEC ul. Partyzantów 7 32-700 Bochnia
SADLEY/FACHOWIEC ul. Solskiego 7C  32-800 Brzesko
WÓJCIK2/FACHOWIEC ul. Żeromskiego 2  28-100  Busko-Zdrój
PROFCORP/FACHOWIEC ul. Lwowska 24 22-100 Chełm
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Równoległa 68 42-200 Częstochowa
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Warszawska 52/56 42-200 Częstochowa
RAN-DOM/FACHOWIEC ul. Piłsudskiego 28C 98-355  Działoszyn
ROJAX ul. Jacka Malczewskiego 27  32-840 Zakliczyn
MEŁECH/CENTRUM PODŁÓG I DRZWI ul. Polna 40 55-220  Jelcz-Laskowice
DREWDOM/FACHOWIEC ul. Kościelna 8 28-300 Jędrzejów
DREWDOM/FACHOWIEC ul. Reymonta 20B 28-300 Jędrzejów
TOMEK  ul. Bł. Ks. Dańkowskiego 2 34-240 Jordanów
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC al. Roździeńskiego 191  40-315 Katowice
WÓJCIK2/FACHOWIEC ul. Kolejowa 27 28-500 Kazimierza Wielka
MAMCZAK/FACHOWIEC ul. Ruchu Oporu 2 63-600  Kępno
AT HAUS/FACHOWIEC ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 56C 25-155 Kielce
WÓJCIK2/FACHOWIEC ul. Piaski nad Rzeką 3 25-559  Kielce
PANEL-DOOR  ul. 11 Listopada 19/14 42-100 Kłobuck
ŚWIAT DREWNA ul. Staszica 44 42-100 Kłobuck
AT HAUS/FACHOWIEC ul. Partyzantów 7 26-200 Końskie
WILKOWSKI ul. Przemysłowa 70 26-900 Kozienice
WÓJCIK2/FACHOWIEC ul. Makuszyńskiego 22A 30-315 Kraków
WÓJCIK2/FACHOWIEC ul. Opolska 12 30-315 Kraków
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Zakopiańska 62  31-418 Kraków
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Niepodległości 7B 23-210 Kraśnik
DOM STYL ul. Czajkowskiego 52 38-400  Krosno
BIAŁEK/FACHOWIEC ul. Rynek Plac Powstańców 1863 rok 20 42-160 Krzepice
VENIDESIGNE ul. Kolejowa 5 37-600 Lubaczów
PROFCORP/FACHOWIEC  ul. Związkowa 3A  20-148  Lublin
EDURO/FACHOWIEC  ul. Świętej Anny 21 42-700 Lubliniec
A.D.K. ul. Rzgowska 220 93-317 Łódź
STYL DOM/FACHOWIEC  ul. Słowackiego 81 32-400 Myślenice
SADLEY/FACHOWIEC ul. Jagiellońska 2 32-005  Niepołomice
SALON FACHOWIEC ul. Śniadeckich 12 33-300  Nowy Sącz
MEŁECH/CENTRUM PODŁÓG I DRZWI ul. Żeromskiego 3A 55-200 Oława
DREWMET2/FACHOWIEC ul. Kolegiacka 13 27-500 Opatów
DOM/FACHOWIEC  ul. Limanowskiego 1 26-300 Opoczno
ALMAR  ul. Głogowska 23 45-315 Opole
OŻGA ul. Długa 2 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
CORPANEL/FACHOWIEC ul. Kilińskiego 47C 27-400  Ostrowiec Świętokrzyski
RAN-DOM/FACHOWIEC ul. Mickiewicza 14A 98-330 Pajęczno
DARTEX/FACHOWIEC  ul. Wojska Polskiego 80  97-300  Piotrków Trybunalski
DREWNO PLUS/FACHOWIEC ul. Lubelska 55 24-100 Puławy
VIVA PANEL ul. Zakopiańska 20 34-700 Rabka-Zdrój
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. 1905 Roku 21  26-600  Radom
BOMAREX  ul. Kaliska 1 26-600  Radom
BOMAREX  ul. Chorzowska 1 26-600  Radom
ARON  ul. Reymonta 48/10 97-500 Radomsko
PRESTIGE ul. Młyńska 4 44-292 Rybnik
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Przemysłowa 3 35-105 Rzeszów
ROJAR ul. Rejtana 51A 35-326 Rzeszów
TORA/FACHOWIEC  ul. Władysława Łokietka 2 98-200 Sieradz
DOMFLOOR ul. Mickiewicza 32B 32-050 Skawina
ELBO/FACHOWIEC  ul. Handlowa 2 37-400  Stalowa Wola
ELBO/FACHOWIEC ul. Okulickiego 2 37-450  Stalowa Wola
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Bankowa 8 27-200  Starachowice
CORPANEL/FACHOWIEC ul. Oględowska 12 28-200 Staszów
DOMI 2/FACHOWIEC  ul. Mickiewicza 33 39-400  Tarnobrzeg
DOMI 2/FACHOWIEC ul. Sienkiewicza 135 39-400 Tarnobrzeg
AGA ul. Chopina 28 40-489 Katowice
SADLEY/FACHOWIEC ul. Przemysłowa 5 33-100 Tarnów
DOMFLOOR ul. Słowackiego 51 32-020  Wieliczka
SALONY FACHOWIEC/FACHOWIEC ul. Wojska Polskiego 4A  98-300  Wieluń
EUROPLUS/FACHOWIEC ul. Jana III Sobieskiego 38D 29-100  Włoszczowa
EFEKT/FACHOWIEC ul. Przemysłowa 15 22-400 Zamość
ŚWIAT DRZWI/FACHOWIEC ul. Stary Rynek 15 42-400  Zawiercie
TORA/FACHOWIEC  ul. Zielona 27 98-220  Zduńska Wola
ROSKAR ul. Kościuszki 201 42-300 Myszków
DOM MAJSTER ul. Chopina 3 46-300  Olesno
DREW STYL II ul. Staszica 6 26-110 Skarżysko Kamienna
JUMPY ul. Kościelna 108 26-800 Białobrzegi
ROJAX ul. Tarnowska 121 32-240 Żabno
WILLADOOR ul. 29 Listopada 17 37-700 Przemyśl
FACHOWIEC ul. Gorzowska 2 46-320  Praszka
VOYTEK ul. Drzymały 2 47-300 Krapkowice
PANEL EXPERT AGNIESZKA DZIADOWIEC ul. Kolejowa 42 39-200 Dębica
VOX ul. Piekarska 74/4 43-300 Bielsko-Biała
VOX ul. Łęczycka 14 85-737 Bydgoszcz
VOX ul. Floriańska 23 41-500 Chorzów
VOX ul. Pszczyńska 192 44-100 Gliwice
VOX ul. Traugutta 6-8 44-100 Gliwice
VOX ul. Mickiewicza 54 67-200 Głogów
VOX ul. 17 Dywizji Piechoty 10 62-200 Gniezno
VOX ul. Poznańska 104-106 62-200 Gniezno
VOX ul. Koniawska 12A 66-400 Gorzów Wlkp.
VOX ul. Marcinkowskiego 84 88-100 Inowrocław
VOX al. Niepodległości 20A 63-200 Jarocin
VOX al. Roździeńskiego 199 40-315 Katowice
VOX ul. Spółdzielców 6 62-510 Konin
VOX ul. 17 Stycznia 92 64-100 Leszno
MAJSTER PLUS NAKŁO ul. Młyńska 20A 89-100 Nakło
VOX ul. Łódzka 66 97-300 Piotrków Trybunalski
VOX ul. Bukowska 148 60-197 Poznań
VOX ul. Głogowska 216 60-104 Poznań
VOX ul. Św. Michała 100 61-005 Poznań
VOX ul. Santocka 29  71-083 Szczecin
VOX al. Jerozolimskie 185 02-222 Warszawa
VOX pl. Szwedzki 3 05-090 Warszawa-Janki
VOX ul. Armii Krajowej 4A/26 35-307 Rzeszów
VOX ul. Lubelska 25 10-408 Olsztyn
VOX ul. Powstańców Wielkopolskich 18 30-707 Kraków
VOX ul. Przemysłowa 100 76-200 Słupsk
VOX ul. Zakopiańska 56 30-418 Kraków
VOX ul. Lęborska 30 77-100 Bytów
VOX ul. Bema 39 86-300 Grudziądz
VOX ul. Ziemowita 6B 14-200 Iława
VOX ul. Kilińskiego 29 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
VOX ul. Gen. Orlicz Dreszera 3 05-825 Grodzisk Mazowiecki
VOX ul. Czekoladowa 20 55-040 Bielany Wrocławskie
VOX ul. Sidorska 102 21-500 Biała Podlaska
VOX ul. Przemysłowa 1 62-300 Września
VOX ul. Grunwaldzka 32 33-300 Nowy Sącz
VOX ul. Tarnowskiego 20 A 37-500 Jarosław
VOX ul. Malborska 52 82-300 Elbląg
VOX ul. Kołbielska 55 05-300 Mińsk Mazowiecki
VOX ul. Fabryczna 2  20-313 Lublin
VOX ul. Kożuchowska 8 65-364 Zielona Góra
MARCO  ul. Górnośląska 17 68-200 Żary
EURO-PŁYTA  ul. Kolejowa 16 64-300 Nowy Tomyśl
HOMEFLOORS Słoneczny Sad 4 H 72-002 Dołuje
EKO PŁYTA  ul. Ogrodowa 14A 64-000 Kiełczewo
FACHOWIEC ul. Patriotów 137 04-839 Warszawa - Wawer
Sprawdź wyniki losowań
Losowanie nr 1
z dnia 9.05.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
02.05.2022 Brak laureatów    
03.05.2022 Brak laureatów    
04.05.2022 Brak laureatów    
05.05.2022 Brak laureatów    
06.05.2022 Piotr H B
07.05.2022 Brak laureatów    
       
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
1 losowanie tygodniowe Piotr H B
Losowanie nr 2
z dnia 16.05.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
08.05.2022 Brak laureatów    
09.05.2022 Brak laureatów    
10.05.2022 Brak laureatów    
11.05.2022 Brak laureatów    
12.05.2022 Brak laureatów
13.05.2022 Brak laureatów    
14.05.2022 Brak laureatów    
       
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
2 losowanie tygodniowe Brak laureatów
Losowanie nr 3
z dnia 23.05.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
15.05.2022 Brak laureatów    
16.05.2022 Brak laureatów    
17.05.2022 Brak laureatów    
18.05.2022 Andrzej J P
19.05.2022 Beata J P
19.05.2022 Dawid B K
20.05.2022 Aleksandra J P
20.05.2022 Anna N P
21.05.2022 Anna S T
21.05.2022 Teresa O P
       
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
3 losowanie tygodniowe Andrzej J P
  Beata J P
  Dawid B K
  Aleksandra J P
Losowanie nr 4
z dnia 30.05.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
22.05.2022 Henryk O P
23.05.2022 Janusz Z W
24.05.2022 Piotr B P
25.05.2022 Bożena B P
25.05.2022 Iwona W K
26.05.2022 Jolanta O P
27.05.2022 Jakub K B
28.05.2022 Łukasz P B
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
4 losowanie tygodniowe Henryk O P
  Piotr B P
  Łukasz P B
  Jakub K B
Losowanie nr 5
z dnia 7.06.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
29.05.2022 Brak laureatów
30.05.2022 Grzegorz Ś K
31.05.2022 Brak laureatów
01.06.2022 Andrzej D Ż
02.06.2022 Józef M P
03.06.2022 Agnieszka M P
03.06.2022 Adam K P
04.06.2022 Karol S P
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
5 losowanie tygodniowe Agnieszka M P
  Adam K P
  Karol S P
Losowania główne
1 losowanie główne Andrzej D Ż
Losowanie nr 6
z dnia 14.06.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
05.06.2022 Brak laureatów
06.06.2022 Brak laureatów
07.06.2022 Angelika G K
07.06.2022 Jan D P
07.06.2022 Maciej G W
08.06.2022 Brak laureatów
09.06.2022 Kamil G P
10.06.2022 Violetta D P
11.06.2022 Brak laureatów
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
6 losowanie tygodniowe Jan D P
Maciej G W
Kamil G P
Losowanie nr 7
z dnia 21.06.2022
Losowania dzienne
Zgłoszenie z dnia Imię Nazwisko  Miejscowość
12.06.2022 Brak laureatów
13.06.2022 Brak laureatów
14.06.2022 Brak laureatów
15.06.2022 Brak laureatów
16.06.2022 Brak laureatów
17.06.2022 Brak laureatów
18.06.2022 Brak laureatów
Losowania tygodniowe
Imię Nazwisko  Miejscowość
7 losowanie tygodniowe Brak laureatów
Brak laureatów
Brak laureatów
Losowanie nr 8
z dnia 28.06.2022
Losowanie nr 9
z dnia 5.07.2022
Dane kontaktowe
e-mail: loterie@jet.com.pl
telefon: 500 208 000